Krátce o nás

Jsme alternativní rockový sbor složený z mladých nadšenců. Vystupujeme od roku 2014 pod taktovkou Mirka Hlavačky, který také aranžuje většinu našich písní. Ve svém repertoáru máme rockové písně, klasické melodie i moderní muziku upravené pro sbor, kapelu a smyčcový kvartet.
 
Pokud rád zpíváš, nebo hraješ a rád by ses stal členem naší party, dej nám vědět!
 

Vyšel o nás článek.

 

Více si o nás zjisti na webu: hladnovrockchoir.com

 

 

 

 

 

Vzhledem k situaci jsme byli nuceni přípravné kurzy zrušit. Poměrná část finančních prostředků za neuskutečněné hodiny vám bude vrácena na účet, V.S. 324500, v textu - vrátka za část přípravného kurzu.

Materiály k přípravě na přijímací zkoušku naleznete zde: materiál pro kurzy.

S případnými dotazy se obraťte přímo na vyučující daného kurzu.

 Matematika: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (7. ročík)

                  : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (9. ročník)

 Český jazyk: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (7. ročík)

                  : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (9. ročník)

 

MATH4U je nezpoplatněný portál vhodný pro středoškolské studenty a jejich učitele matematiky. Je k dispozici v češtině, angličtině, slovenštině a polštině.

Portál vytvářela v rámci projektu Erasmus+ skupina pedagogů FEI z Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava, na tvorbě databáze příkladů se podíleli učitelé dvou ostravských, dvou slovenských a jednoho polského gymnázia.

V tomto školním roce do projektu vstoupili i pedagogové naší bilingvní školy. Jejich úkolem je překlad stávajícího obsahu do španělštiny a tvorba nových otázek odpovídajících španělskému kurikulu. Dříve zapojené školy pokračují ve své práci a doplňují nové typy úloh.

Momentálně má portál tři části - Matematika pro studenty, Matematika pro učitele a Matematika pro třídu. Společné pro všechny části je členění databáze otázek do 12 tematických celků.

Matematika pro studenty nabízí k procvičení 4 000 úloh ve 12 oblastech. Úlohy lze spustit nejen na počítačích, ale i na všech mobilních zařízeních, student může volit jednu ze tří nabízených oblastí a zaměřit se buď na dané téma, nebo na souhrnné opakování.

Matematika pro učitele umožňuje snadnou tvorbu interaktivních i papírových testů s širokým uplatněním, např. pro domácí opakování, souhrnné opakování apod. Testy lze vytvářet z celé databáze 4 000 úloh.

Matematika pro třídu zahrnuje 150 zajímavých výukových her využitelných pro oživení výuky a procvičení učiva.

Takže nyní stačí otevřít stránky http://math4u.vsb.cz/ a už jen procvičovat.

7. března 2020 se bude konat od 19 hodin v Domě kultury města Ostravy 12. reprezentační ples gymnázia. Srdečně zveme všechny rodiče a přátele školy, ale také absolventy.


Lístky budou v prodeji od 6. 1. 2020 u Moniky Kuchnové (602 275 482, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a Kateřiny Plintové (723 921 111, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Těšíme se na Vás!