Hladnovská 35, Slezská Ostrava, 710 00
Tel.: +420 596 241 073

Pořádané akce

JAZYKOVĚ-POZNÁVACÍ ZÁJEZDY

(zájezdy pořádané každoročně pro studenty španělštiny)

2012/2013 : Královský Madrid a okolí (Ávila, Segovia)  

2012/2013 : Katalánsko a Valencie (Figueras, Barcelona, Tarragona, Peniscola, Valencie) 

2010/2011 : Madrid a okolí (San Sebastian, Burgos, Madrid, Ávila, Segovia, Barcelona)  

2009/2010 : Barcelona a Katalánsko (Barcelona, Figueras, Montserrat, Valencia, Girona)

2008/2009 : Barcelona a Katalánsko (Figueras, Barcelona, Montserrat, Valencia, Girona)

2007/2008 : Andalusie (Granada, Málaga, Sevilla, Córdoba, Gibraltar)

2006/2007 : Katalánsko (Barcelona, Montserrat, Girona, Tarragona, Figueras)

2005/2006 : Madrid a okolí (Madrid, Toledo, Segovia, Ávila, Alcocéber)  


KULTURNĚ-POZNÁVACÍ POBYTY VE ŠPANĚLSKU  

(je poskytován španělským ministerstvem školství nejlepším studentům 2. ročníku)

2010/2011 : Vendula Ficelová, Nelly Kubeczková, Linda Smejkalová

2009/2010 : Viktorie Kaszubová, Terka Kubínová, Bára Macúchová

2008/2009 : Tonda Haluza, Terka Hawlitzká, Katka Praisová

2007/2008 : Petra Sajdoková, Katka Škorvanová, Míša Šuláková, Monika Zajícová

2006/2007 : Tomasz Nawrat, Klára Mrázková, Dominika Štefková, Jana Táborská

2005/2006 : Eva Albertová, Jana Buryšová, Vít Hřivna, Hanka Kurečková, Veronika Macků

obr1 obr2 obr3 obr4 obr5 obr6 obr7 obr8


SOUTĚŽE

Ruta Quetzal

2010/2011 : Viktorie Kaszubová obsadila 1. místo v celostátním kole a zúčastnila se expedice do Peru a  Španělska. 

2009/2010 : Antonín Haluza se za 1. místo v celostátním kole zúčastnil expedice do Mexika, Španělska a Portugalska; bilingvní sekce vyhrála notebook za největší počet zaslaných prací

2007/2008 : bilingvní sekce získala digitální fotoaparát za největší počet zaslaných prací 

2006/2007 : Jana Táborská obsadila 2. místo v celostátním kole a bilingvní sekce získala videokameru za největší počet zaslaných prací

2005/2006: Vendula Svobodová za 1. místo v celostátním kole odjela na expedici do Mexika a Španělska

obr1 obr2 obr4 obr5 obr6 obr6 obr7 obr8

 

Matematika ve fotografii

2009/2010 : Adam Augustín v celostátním kole obsadil 3. místo

2008/2009 : Jan Krygler v celostátním kole obsadil 2. místo 

Významná osobnost Latinské Ameriky

2005/2006 : Veronika Macků (2.S) byla oceněna Latinskoamerickou společností za účast v soutěži


FINANČNÍ STIPENDIA 

(je poskytováno španělským ministerstvem školství studentům s nejlepším prospěchem)

2011/2012 : Andrea Daňová (2.S), Katka Miškářová (4.S), Tereza Hawlitzká (5.S), Monika Zajícová (6.S)

2010/2011 : Linda Smejkalová (2.S), Barbora Macúchová (3.S), Tereza Hawlitzká (4.S), Katka Škorvanová (5.S)

2009/2010 : Barbora Macúchová (2.S), Katka Škorvanová (4.S), Klára Mrázková (5.S), Dominika Štefková (5.S), Jana Táborská (5.S)

2008/2009 : Katka Škorvanová (3.S), Klára Mrázková (4.S), Dominika Štefková (4.S)

2007/2008 : Jana Táborská (3.S), Vít Hřivna (4.S)

2006/2007 : Ladislava Lipinová (2.S), Vít Hřivna (3.S)

2005/2006 : Vendula Svobodová (2.S)

obr1obr2obr3

 

 


MARATON V ČETBĚ DONA QUIJOTA 

(pořádán každoročně u příležitosti Dne knihy)  

obr1 obr2 obr4 obr5 obr7 obr8

TEATRO ROJO

obr1 obr2 obr4 obr5 obr6 obr7 obr8 obr9

ŠPANĚLSKÝ KULTURNÍ TÝDEN

(pořádán každoročně v měsíci březnu)  

PROJEKT COMENIUS A VÝMĚNNÉ POBYTY

NÁVŠTĚVA ŠPANĚLSKÉHO VELVYSLANCE, PANA PASCUALA NAVARRA

BESEDA S PILOTY ŠPANĚLSKÉHO LETECTVA  

obr1 obr2 obr3

OCENĚNÍ NEJLEPŠÍCH STUDENTŮ MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

2010/2011 : Antonín Haluza (4.S)

2006/2007 : Vendula Svobodová (3.S)

Kalendář akcí

Říjen 2018
po út st čt so ne
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Náhodné foto

obr4-small.jpg
obr12-small.jpg
obr4-small.jpg